Kde nás najdete

Pomáháme dětem

 

Společnost Auto A1 se věnuje také charitativní činností a částí svého výtěžku podporuje dobrou věc. Srdečně děkujeme i Vám všem, kteří se podílíte společně s námi, ale i bez nás, na charitativních akcích a sbírkách.

 

Oblastní charita Moravská Třebová r.2012

 

  V dubnu letošního roku jsme měli možnost přispět prodejem osobního automobilu Škoda Roomster potřebám Oblastní charity v Moravské Třebové. K této akci Vám nabízíme  příspěvek z děkovného dopisu poslance parlamentu ČR Václava Neubauera.

 

Dovolte mi, abych krátce zrekapituloval naše společné úsilí.

  Osobně jsem objel několik autobazarů v Praze, Brně a Olomouci, abych vytipoval prostorově vhodné a cenově dostupné auto. Takovým se čím dál víc jevil Škoda Roomster. V autobazaru Auto A1 v Olomouci jsem objevil tento typ vozu (rok výroby 2006, najeto cca 75.000 km, nafta, 1,4) za 168.990 Kč. S jednatelem autobazaru Václavem Vogelem se mi podařilo domluvit ještě slevu ve výši 10.000 Kč a případný servis při koupi vozu. O dané skutečnosti jsem informoval paní ředitelku Dostálovou a dohodl s ní termín prohlídky auta, která se uskutečnila 23. dubna 2012 za účasti předsedy Mikroregionu JUDr. Miloše Izáka.

Dovolte mi na závěr, abych vám ještě jednou poděkoval za příspěvek, který putuje na dobrou věc. Řadu z vás jsem již osobně navštívil, abych mohl vyjádřit osobně své díky a nabídnout vám případnou pomoc. Ostatní v nejbližších dnech jistě ještě navštívím.

 

            S pozdravem

                                               Václav Neubauer, poslanec PS P ČR 

 

                                                                                

 

 

Vánoční hvězda

Společnost Auto A1 částí výtěžku z prodeje aut  přispívá na pomoc těžce nemocným dětem na Hemato-onkologické klinice v Olomouci. 

 r. 2010

 

Vánoční charitativní akcí VÁNOČNÍ HVĚZDA jsme přispěli zapůjčením vozidla pro rozvoz vánočních hvězd na prodej a následný výtěžek z akce.

 

 

 

r. 2011

Společnost Auto A1 zakoupila VÁNOČNÍ HVĚZDY pro charitativní akci, pořádanou již 14. rokem. Výtěžek z jejich prodeje je věnován těžce nemocným dětem na hemato-onkologické klinice v Olomouci a jako dárek od nás ji obdržíte Vy ke každému zakoupenému vozidlu.
 

Od 1.1.2012 bude z každého prodaného auta odečtena částka 100,- kč a věnována Hemato-onkologické klinice v Olomouci na léčbu těžce nemocných dětí. Předpokládaná částka takto získaných peněz za celý rok činí zhruba 50.000,- kč.

 

 

Srdečně děkujeme všem, kteří se v předvánočním období loňského roku podíleli na charitativní sbírce Vánoční hvězda. Výsledkem naší společné práce je úžasný výtěžek  1 233 240 Kč.

Částka bude věnováná na humanizaci léčby, na sociální program pro děti a jejich rodiny a na financování rekondičních pobytů pro děti po léčbě.

 

do od
do od

Archiv aktualit Aktuality Vánoční otevírací doba 2023/2024

15. 12. 2023 • Vánoční otevírací doba 2023/2024

Vážení zákazníci, obchodní přátelé, vánoční svátky se nám nezadržitelně blíží a jelikož jsou Vánoce časem klidu a pohody, věnujte prosím pozornost upravené otevírací době provozovny společnosti Auto A1. Děkujeme za důvěru a projevenou přízeň v roce 2023. Přejeme Vám krásné a pohodové svátky, pevné zdraví a mnoho šťastných kilometrů v novém roce...Váš tým Auto A1.

POMÁHÁME DĚTEM - VÁNOČNÍ HVĚZDA 2023

20. 11. 2023 • POMÁHÁME DĚTEM - VÁNOČNÍ HVĚZDA 2023

Organizaci ŠANCE Olomouc pomáháme pravidelně již od roku 2010 a jinak tomu není ani letos. Již 13. rokem máme možnost podílet se na organizaci charitativní akce Vánoční hvězda, a to prostřednictvím bezplatného zapůjčení našeho vozidla, díky kterému může ŠANCE rozvézt větší množství Vánočních hvězd po celém kraji a získat tak jejich prodejem vyšší finanční výtěžek pro hematologicky, onkologicky a chronicky nemocné děti na Dětské klinice FN Olomouc. Posláním ŠANCE je humanizovat náročnou léčbu dětí a usnadňovat jejich návrat do běžného života.

POMÁHÁME DĚTEM - VÁNOČNÍ HVĚZDA 2022

21. 11. 2022 • POMÁHÁME DĚTEM - VÁNOČNÍ HVĚZDA 2022

Organizaci ŠANCE Olomouc pomáháme pravidelně již od roku 2010 a jinak tomu není ani letos. Již 12. rokem máme možnost podílet se na organizaci charitativní akce Vánoční hvězda, a to prostřednictvím bezplatného zapůjčení našeho vozidla, díky kterému může ŠANCE rozvézt větší množství Vánočních hvězd po celém kraji a získat tak jejich prodejem vyšší finanční výtěžek pro hematologicky, onkologicky a chronicky nemocné děti na Dětské klinice FN Olomouc. Posláním ŠANCE je humanizovat náročnou léčbu dětí a usnadňovat jejich návrat do bězného života.

POMÁHÁME DĚTEM - VÁNOČNÍ HVĚZDA 2021

01. 01. 2022 • POMÁHÁME DĚTEM - VÁNOČNÍ HVĚZDA 2021

Organizaci ŠANCE Olomouc pomáháme pravidelně již od roku 2010 a jinak tomu není ani letos. Již 11. rokem máme možnost podílet se na organizaci charitativní akce Vánoční hvězda, a to prostřednictvím bezplatného zapůjčení našeho vozidla, díky kterému může ŠANCE rozvézt větší množství Vánočních hvězd po celém kraji a získat tak jejich prodejem vyšší finanční výtěžek pro hematoonkologicky a chronicky nemocné děti na Dětské klinice FN Olomouc.
E-mailový infoservis Chcete odebírat novinky e-mailem?


Spolehlivá firma 2022
Prověřte si auto ještě před koupí