Kde nás najdete

Ostatní služby

Převody v registru

 

  Společnost Auto A1 Vám zajistí a vyřídí v rámci svých služeb všechny nezbytné úkony, které jsou se zápisem změn v registru vozidel spojené a stojí spoustu nervů a času stráveného na úřadech. 

  Všechny úkony jsou navíc spojeny se službou vyzvednutí a následného doručení dokladů.

 

 • zaregistrování nových i ojetých vozidel
 • zaregistrování dovezeného ojetého vozu ze zahraničí
 • kompletní převody vozidel (odhlášení i přihlášení v registru)
 • odhlášení + vyřazení vozidel
 • zápis jakékoli změny do technického průkazu (ukončení leasingu, změna adresy, příjmení..)
 • vystavení duplikátů technického průkazu
 • osvědčení o registraci vozidla ORV (dříve OTP)
 • vydání nových registračních značek (SPZ) za poškozené, ztracené či odcizené
 • vyřazení vozidla z registru
 • zápis či výmaz zástavního práva
 • zprostředkování protokolu o evidenční prohlídce (nutné k přihlášení vozidla)
 • zajištění STK a emisní kontroly
 • ekologická likvidace

 

 

Aktualizace map navigací

 

  Navigační mapa bývá aktuální v době zakoupení nového navigačního přístroje. Postupem času navigační mapy stárnou a mohou vlivem stáří navigovat uživatele navigačního přístroje po cestách, které již neexistují, nebo naopak nevést po cestách, které byly nově postaveny. Většina chyb spojených se špatným výpočtem trasy navigačního přístroje je spojena právě s neaktualizovanými navigačními mapami.

  Proto Vám nabízíme možnost mapy vašich GPS navigací aktualizovat.

 

Nahrávání češtiny do všech typů aut

 

  Možná si říkáte, že čeština v autě není až tak důležitá, ale až budete chtít v autě cokoliv nastavit, zřejmě změníte názor. V nejrozsáhlejších systémech se totiž objevuje od 5 000 do neuvěřitelných 29 000 slov a slovních spojení.

Pokud s námi auto komunikuje v češtině, můžeme pohodlně nastavovat např. uzamknutí všech dveří po rozjezdu vozidla, dále budeme dokonale rozumět detailním servisním informacím a pohodlnější určitě bude i ovládání navigace.

  U navigace nám čeština ulehčí ovládání. Používáme ji zvláště za jízdy, takže eliminujeme dlouhé hledání úkonu, který chceme provést.

 

 

Reklamní polepy

 

  Společnost Auto A1 nabízí mimo jiné výrobu reklamy. Můžeme polepit nejen osobní auto, ale i dodávku, přívěs, motorku či jiné vozidlo. Polepy aut jsou velmi vhodným prostředkem zviditelnění firmy. Reklama na autě je jednou z nejžádanějších reklamních prostředků. Polep na auto je mobilní – Vaše reklama jezdí s Vámi. Reklama se tak dostává denně na oči stovkám  či tisícům možných zákazníků a přitom polep na auto nestojí příliš.

 

  Pokud máte jasnou představu, rádi ji pro Vás zpracujeme a polep realizujeme přímo v prostorách společnosti Auto A1. Pokud nemáte příliš jasno, nechte se inspirovat našimi návrhy.

 

 

 

 

 

 

Montáž tažných zařízení

 

  Vážení motoristé, společnost Auto A1 disponuje také možností zajistit instalaci tažných zařízení na všechny typy vozidel včetně dodání certifikace na daný typ vozu a včetně zápisu do TP na evidenci vozidel.

  Po dohodě jsme schopni zajistit širokou škálu závěsů na osobní, dodávková i nákladní vozidla jak od tuzemských, tak renomovaných zahraničních výrobců. K dodání jsou tažná zařízení s odnímacími kulovými čepy na šrouby – tyto dnes již nemáte povinnost odnímat. Většina výrobců vyvíjí tzv. bajonetové kulové čepy, které se odnímají bez použití nářadí. Rozlišují se čepy s vertikálním nebo horizontálním upínáním a jinými technickými parametry.

 

Tónování autoskel

 

  Auto A1 Vám nabízí možnost nejen vylepšit vzhled Vašeho čtyřkolového miláčka, ale zároveň chránit Váš majetek, kdy autofólií zvýšíte bezpečnostní standard vozidla.
 

  Při použití autofólií se Vaše vozidlo stane exkluzivnějším a zároveň se zvýší jeho hodnota. Homologované autofólie výrazně sníží působení sluneční energie a UV záření do vnitřního prostoru automobilu. Tónování autoskel tím účinně chrání zařízení vozu a zabrání přehřívání jeho interiéru a věcí uvnitř auta. Tónování autoskel sníží nebezpečí oslnění řidiče slunečními paprsky. Zároveň Vám tónování autoskel s našimi autofóliemi dodá větší pocit soukromí. Pokud máte dodávkové vozidlo nebo pick-up s proskleným prostorem, použitím homologované autofólie ochráníte náklad před zraky zlodějů!

  Před samotným provedením tónování autoskel si můžete vybrat z několika odstínů zatmavení skel .


 

Tónováním autoskel získá Vaše vozidlo:

 

 • sníží celkovou teplotu ve vozidle
 • redukuje ostré sluneční světlo
 • zpevňuje skla automobilu
 • zabraňuje vniku UV záření o 99%
 • ideální technické parametry pro výhled z automobilu
 • zvyšuje pohodlí a koncentraci
 • snižuje nebezpečí vykradení vozu
 • ochrana posádky vozu před střepy při havárii
 • zdokonaluje celkový vzhled automobilu
 • zvyšuje celkovou hodnotu automobilu

 

  Instalaci provádíme na všechny typy automobilů, zejména pak na rodinné vozy. Doporučujeme rodičům používajícím různé náhražky pro zatmavení autoskel (stínítka s obrázky,pleny), aby zvážili investici do fólie na autosklo, která je zásadním přínosem při cestování s dětmi.

 

 

Prodej elektronových kol a pneu

 

  Alu kola jsou dnes již nepostradatelným doplňkem vozu pro mnoho řidičů = kola dělají auto. Dotváří velkou měrou vzhled vozu, a tak vhodně zvolené disky dokáží vyzdvihnout auto jako celek i o několik tříd výše. Po dohodě s námi si tak můžete vybrat z široké nabídky alu kola pravé pro Váš vůz.

  Praktičtější schopností Alu disků je zlepšení jízdních vlastností, kde větší a širší alu disky drží vůz na silnici lépe. Dost řidičů se obává, že kvalitní alu disky budou velmi drahé, ale není tomu tak, kvalitní alu kola lze pořídit za velmi výhodné ceny (ceny neznačkových Alu kol se rovnají ceně plechových disků), můžeme pak dojít k tomu, že pořízení pneumatik je nákladnější než pořízení alu disků.  

 Zajistíme také dodání a výměnu kvalitních pneumatik různých značek a parametrů dle vašeho přání.

 

 
 • letní pneu
 • zimní pneu
 • terénní pneu
 • zimní řetězy
 • univerzální pneu

  Zajistíme montáže a demontáže pneumatik, opravy pneumatik a alu disků.

 

 

Lakýrnické a karosářské práce

 

   Vzhledem k tomu, že v oboru lakýrnických a karosářských prací máme dlouholeté ověřené vztahy s vybranými zkušenými karosáři a lakýrníky, jsme schopni doporučit Vám tyto práce za přízivé ceny. 

 

 

 

Znalecké posudky a stanovení ceny

 

  Provádíme naceňování motorových vozidel. Nabízíme vypracování znaleckých soudních posudků o cenách motorových vozidel a výši majetkové újmy způsobené jejich poškozením od certifikovaného znalce. Zjišťujeme technický stav motorových vozidel (osobních, nákladních i užitkových). Stanovíme kalkulace a rozpočty oprav.

do od
do od

Archiv aktualit Aktuality Vánoční otevírací doba 2023/2024

15. 12. 2023 • Vánoční otevírací doba 2023/2024

Vážení zákazníci, obchodní přátelé, vánoční svátky se nám nezadržitelně blíží a jelikož jsou Vánoce časem klidu a pohody, věnujte prosím pozornost upravené otevírací době provozovny společnosti Auto A1. Děkujeme za důvěru a projevenou přízeň v roce 2023. Přejeme Vám krásné a pohodové svátky, pevné zdraví a mnoho šťastných kilometrů v novém roce...Váš tým Auto A1.

POMÁHÁME DĚTEM - VÁNOČNÍ HVĚZDA 2023

20. 11. 2023 • POMÁHÁME DĚTEM - VÁNOČNÍ HVĚZDA 2023

Organizaci ŠANCE Olomouc pomáháme pravidelně již od roku 2010 a jinak tomu není ani letos. Již 13. rokem máme možnost podílet se na organizaci charitativní akce Vánoční hvězda, a to prostřednictvím bezplatného zapůjčení našeho vozidla, díky kterému může ŠANCE rozvézt větší množství Vánočních hvězd po celém kraji a získat tak jejich prodejem vyšší finanční výtěžek pro hematologicky, onkologicky a chronicky nemocné děti na Dětské klinice FN Olomouc. Posláním ŠANCE je humanizovat náročnou léčbu dětí a usnadňovat jejich návrat do běžného života.

POMÁHÁME DĚTEM - VÁNOČNÍ HVĚZDA 2022

21. 11. 2022 • POMÁHÁME DĚTEM - VÁNOČNÍ HVĚZDA 2022

Organizaci ŠANCE Olomouc pomáháme pravidelně již od roku 2010 a jinak tomu není ani letos. Již 12. rokem máme možnost podílet se na organizaci charitativní akce Vánoční hvězda, a to prostřednictvím bezplatného zapůjčení našeho vozidla, díky kterému může ŠANCE rozvézt větší množství Vánočních hvězd po celém kraji a získat tak jejich prodejem vyšší finanční výtěžek pro hematologicky, onkologicky a chronicky nemocné děti na Dětské klinice FN Olomouc. Posláním ŠANCE je humanizovat náročnou léčbu dětí a usnadňovat jejich návrat do bězného života.

POMÁHÁME DĚTEM - VÁNOČNÍ HVĚZDA 2021

01. 01. 2022 • POMÁHÁME DĚTEM - VÁNOČNÍ HVĚZDA 2021

Organizaci ŠANCE Olomouc pomáháme pravidelně již od roku 2010 a jinak tomu není ani letos. Již 11. rokem máme možnost podílet se na organizaci charitativní akce Vánoční hvězda, a to prostřednictvím bezplatného zapůjčení našeho vozidla, díky kterému může ŠANCE rozvézt větší množství Vánočních hvězd po celém kraji a získat tak jejich prodejem vyšší finanční výtěžek pro hematoonkologicky a chronicky nemocné děti na Dětské klinice FN Olomouc.
E-mailový infoservis Chcete odebírat novinky e-mailem?


Spolehlivá firma 2022
Prověřte si auto ještě před koupí