Kde nás najdete

O nás

Vítejte na stránkách autobazaru Olomouc Auto A1. Jsme rádi, že svůj vůz vybíráte právě u nás.

  

 Společnost Auto A1 není v obchodu s automobily žádným nováčkem. Služby v oblasti PRODEJE, VÝKUPU I DOVOZU vozů nabízíme zákazníkům již od roku 1993 a navazujeme tak svou činností na dosavadní i dlouholeté zkušenosti.

  Mimo širokou nabídku až 150 ojetých vozů různých značek a tříd, nabízíme exkluzivní možnost výběru vozidel zánovních. Všechny nabízené vozy jsou vždy s prověřeným technickým stavem, nájezdem kilometrů a se zárukou na původ.

 

 

  

 

 Společnost Auto A1 disponuje novým moderním areálem s výstavní venkovní plochou přes 3200 m2. Ta je nepřetržitě monitorována  a nahrávána systémem průmyslových kamer a je pod stálým dohledem bezpečnostní agentury a policie. Celý areál včetně vystavených vozů je pojištěn.

  

 Při osobní návštěvě Vám bude k dispozici tým vyškolených prodejců, kteří ochotně zodpoví Vaše dotazy a sjednají veškeré služby spojené s prodejem, výkupem či dovozem vozidla a to 6 dní v týdnu PO-SO  od 8 - 17 hodin 

 

 

 

 

 • sjednávání povinného i havarijního pojištění
 • sjednávání úvěrových smluv
 • zajišťování STK a emisí
 • zajišťování veškeré administrativy, převody v registru,...

 

a další služby..

 

 • profesionální čištění vozidel
 • reklamní polepy
 • montáž tažných zařízení
 • tónování autoskel
 • prodej elektronových kol a autopříslušenství
 • znalecké posudky vozidel
 • montáž GPS zabezpečení
 • montáž mechanických zabezpečení
 • pneuservis 
 • fotoateliér

   Naše společnost umožňuje klientovi prohlídku zvoleného vozu Vaším servisním technikem, popřípadě technikem ve značkovém autoservisu a následné získání důvěry  a jistoty správnosti Vašeho rozhodnutí.

  Při koupi vozu je nutné přihlédnout k jeho stáří a následně k jeho případným závadám technického či estetického charakteru. Pravý technický stav vozidla nikdy netajíme a zodpovíme všechny Vaše dotazy týkající se poptávaného vozu.

 Za svoji důvěru získáte nejen špičkové automobily, ale také profesionální služby a osobní přístup, na které se můžete spolehnout.

 

 

 Přejeme Vám úspěšnou a správnou volbu vozu a mnoho šťastně najetých kilometrů.

 

do od
do od

Archiv aktualit Aktuality Vánoční otevírací doba 2023/2024

15. 12. 2023 • Vánoční otevírací doba 2023/2024

Vážení zákazníci, obchodní přátelé, vánoční svátky se nám nezadržitelně blíží a jelikož jsou Vánoce časem klidu a pohody, věnujte prosím pozornost upravené otevírací době provozovny společnosti Auto A1. Děkujeme za důvěru a projevenou přízeň v roce 2023. Přejeme Vám krásné a pohodové svátky, pevné zdraví a mnoho šťastných kilometrů v novém roce...Váš tým Auto A1.

POMÁHÁME DĚTEM - VÁNOČNÍ HVĚZDA 2023

20. 11. 2023 • POMÁHÁME DĚTEM - VÁNOČNÍ HVĚZDA 2023

Organizaci ŠANCE Olomouc pomáháme pravidelně již od roku 2010 a jinak tomu není ani letos. Již 13. rokem máme možnost podílet se na organizaci charitativní akce Vánoční hvězda, a to prostřednictvím bezplatného zapůjčení našeho vozidla, díky kterému může ŠANCE rozvézt větší množství Vánočních hvězd po celém kraji a získat tak jejich prodejem vyšší finanční výtěžek pro hematologicky, onkologicky a chronicky nemocné děti na Dětské klinice FN Olomouc. Posláním ŠANCE je humanizovat náročnou léčbu dětí a usnadňovat jejich návrat do běžného života.

POMÁHÁME DĚTEM - VÁNOČNÍ HVĚZDA 2022

21. 11. 2022 • POMÁHÁME DĚTEM - VÁNOČNÍ HVĚZDA 2022

Organizaci ŠANCE Olomouc pomáháme pravidelně již od roku 2010 a jinak tomu není ani letos. Již 12. rokem máme možnost podílet se na organizaci charitativní akce Vánoční hvězda, a to prostřednictvím bezplatného zapůjčení našeho vozidla, díky kterému může ŠANCE rozvézt větší množství Vánočních hvězd po celém kraji a získat tak jejich prodejem vyšší finanční výtěžek pro hematologicky, onkologicky a chronicky nemocné děti na Dětské klinice FN Olomouc. Posláním ŠANCE je humanizovat náročnou léčbu dětí a usnadňovat jejich návrat do bězného života.

POMÁHÁME DĚTEM - VÁNOČNÍ HVĚZDA 2021

01. 01. 2022 • POMÁHÁME DĚTEM - VÁNOČNÍ HVĚZDA 2021

Organizaci ŠANCE Olomouc pomáháme pravidelně již od roku 2010 a jinak tomu není ani letos. Již 11. rokem máme možnost podílet se na organizaci charitativní akce Vánoční hvězda, a to prostřednictvím bezplatného zapůjčení našeho vozidla, díky kterému může ŠANCE rozvézt větší množství Vánočních hvězd po celém kraji a získat tak jejich prodejem vyšší finanční výtěžek pro hematoonkologicky a chronicky nemocné děti na Dětské klinice FN Olomouc.
E-mailový infoservis Chcete odebírat novinky e-mailem?


Spolehlivá firma 2022
Prověřte si auto ještě před koupí