Kde nás najdete

Pomáháme dětem

 

Společnost Auto A1 se věnuje také charitativní činností a částí svého výtěžku podporuje dobrou věc. Srdečně děkujeme i Vám všem, kteří se podílíte společně s námi, ale i bez nás, na charitativních akcích a sbírkách.

 

Oblastní charita Moravská Třebová r.2012

 

  V dubnu letošního roku jsme měli možnost přispět prodejem osobního automobilu Škoda Roomster potřebám Oblastní charity v Moravské Třebové. K této akci Vám nabízíme  příspěvek z děkovného dopisu poslance parlamentu ČR Václava Neubauera.

 

Dovolte mi, abych krátce zrekapituloval naše společné úsilí.

  Osobně jsem objel několik autobazarů v Praze, Brně a Olomouci, abych vytipoval prostorově vhodné a cenově dostupné auto. Takovým se čím dál víc jevil Škoda Roomster. V autobazaru Auto A1 v Olomouci jsem objevil tento typ vozu (rok výroby 2006, najeto cca 75.000 km, nafta, 1,4) za 168.990 Kč. S jednatelem autobazaru Václavem Vogelem se mi podařilo domluvit ještě slevu ve výši 10.000 Kč a případný servis při koupi vozu. O dané skutečnosti jsem informoval paní ředitelku Dostálovou a dohodl s ní termín prohlídky auta, která se uskutečnila 23. dubna 2012 za účasti předsedy Mikroregionu JUDr. Miloše Izáka.

Dovolte mi na závěr, abych vám ještě jednou poděkoval za příspěvek, který putuje na dobrou věc. Řadu z vás jsem již osobně navštívil, abych mohl vyjádřit osobně své díky a nabídnout vám případnou pomoc. Ostatní v nejbližších dnech jistě ještě navštívím.

 

            S pozdravem

                                               Václav Neubauer, poslanec PS P ČR 

 

                                                                                

 

 

Vánoční hvězda

Společnost Auto A1 částí výtěžku z prodeje aut  přispívá na pomoc těžce nemocným dětem na Hemato-onkologické klinice v Olomouci. 

 r. 2010

 

Vánoční charitativní akcí VÁNOČNÍ HVĚZDA jsme přispěli zapůjčením vozidla pro rozvoz vánočních hvězd na prodej a následný výtěžek z akce.

 

 

 

r. 2011

Společnost Auto A1 zakoupila VÁNOČNÍ HVĚZDY pro charitativní akci, pořádanou již 14. rokem. Výtěžek z jejich prodeje je věnován těžce nemocným dětem na hemato-onkologické klinice v Olomouci a jako dárek od nás ji obdržíte Vy ke každému zakoupenému vozidlu.
 

Od 1.1.2012 bude z každého prodaného auta odečtena částka 100,- kč a věnována Hemato-onkologické klinice v Olomouci na léčbu těžce nemocných dětí. Předpokládaná částka takto získaných peněz za celý rok činí zhruba 50.000,- kč.

 

 

Srdečně děkujeme všem, kteří se v předvánočním období loňského roku podíleli na charitativní sbírce Vánoční hvězda. Výsledkem naší společné práce je úžasný výtěžek  1 233 240 Kč.

Částka bude věnováná na humanizaci léčby, na sociální program pro děti a jejich rodiny a na financování rekondičních pobytů pro děti po léčbě.

 

do od
do od

Archiv aktualit Aktuality ! ONLINE PRODEJ ZAHÁJEN !

30. 10. 2020 • ! ONLINE PRODEJ ZAHÁJEN !

Vyberte si vozidlo online a z pohodlí Vašeho domova. Váš nový automobil dopravíme až k Vám domů. Pro více informací nás kontaktujte na tel.: 728 666 222 nebo přes naši emailovou adresu info@autoa1.cz. Váš tým Auto A1.

POMÁHÁME DĚTEM - VÁNOČNÍ HVĚZDA 2020

30. 10. 2020 • POMÁHÁME DĚTEM - VÁNOČNÍ HVĚZDA 2020

Spolu s občanským sdružením ŠANCE i letos pomáháme dětskému hematoonkologickému oddělení FN Olomouc. Díky bezplatnému zapůjčení našeho vozidla se rozveze nemalé množství "vánočních hvězd", které svým prodejem a následným finančním výtěžkem přispívají na tolik potřebnou lékařskou péči.

FINANCOVÁNÍ OD SPOLEČNOSTI MONETA AUTO S GARANTOVANÝM ÚROKEM 5,9% p.a.

27. 03. 2020 • FINANCOVÁNÍ OD SPOLEČNOSTI MONETA AUTO S GARANTOVANÝM ÚROKEM 5,9% p.a.

Spolupráce s námi se Vám vyplatí… - výhodné úročení při financování ojetých vozů s garantovaným úrokem 5,9% p.a.
E-mailový infoservis Chcete odebírat novinky e-mailem?


Spolehlivá firma 2016
Cebia Verify