Kde nás najdete

Reference

Reference

 

Naší firmě velmi záleží na kvalitě poskytovaných služeb a spokojenosti Vás, našich klientů. Budeme rádi, když nám napíšete, jak jste byli spokojeni s přístupem našich pracovníků, případně co můžeme příště udělat lépe, abyste byli ještě více spokojeni.

 

Klademe si za svůj cíl sdílet a šířit zkušenosti, doporučení, rady a varování mezi naše zákazníky. Při tomto snažení se spoléháme na objektivní i subjektivní pohled různě znalých a zkušených klientů, ale také na seriozní průzkum společností ověřujících spokojenost Vás klientů, jako je např. Cebia.

 

Tyto reference o nás, ale i o ostatních autobazarech a autosalonech všech koutů republiky si lze zcela jednoduše dohledat  na webových  portálech.

 

  

 

www.veciautomobilove.cz

 

 www.zkontrolujsibazar.cz

do od
do od

Archiv aktualit Aktuality ! ONLINE PRODEJ ZAHÁJEN !

30. 10. 2020 • ! ONLINE PRODEJ ZAHÁJEN !

Vyberte si vozidlo online a z pohodlí Vašeho domova. Váš nový automobil dopravíme až k Vám domů. Pro více informací nás kontaktujte na tel.: 728 666 222 nebo přes naši emailovou adresu info@autoa1.cz. Váš tým Auto A1.

POMÁHÁME DĚTEM - VÁNOČNÍ HVĚZDA 2020

30. 10. 2020 • POMÁHÁME DĚTEM - VÁNOČNÍ HVĚZDA 2020

Spolu s občanským sdružením ŠANCE i letos pomáháme dětskému hematoonkologickému oddělení FN Olomouc. Díky bezplatnému zapůjčení našeho vozidla se rozveze nemalé množství "vánočních hvězd", které svým prodejem a následným finančním výtěžkem přispívají na tolik potřebnou lékařskou péči.

FINANCOVÁNÍ OD SPOLEČNOSTI MONETA AUTO S GARANTOVANÝM ÚROKEM 5,9% p.a.

27. 03. 2020 • FINANCOVÁNÍ OD SPOLEČNOSTI MONETA AUTO S GARANTOVANÝM ÚROKEM 5,9% p.a.

Spolupráce s námi se Vám vyplatí… - výhodné úročení při financování ojetých vozů s garantovaným úrokem 5,9% p.a.
E-mailový infoservis Chcete odebírat novinky e-mailem?


Spolehlivá firma 2016
Cebia Verify