Kde nás najdete

Reference

Reference

 

Naší firmě velmi záleží na kvalitě poskytovaných služeb a spokojenosti Vás, našich klientů. Budeme rádi, když nám napíšete, jak jste byli spokojeni s přístupem našich pracovníků, případně co můžeme příště udělat lépe, abyste byli ještě více spokojeni.

 

Klademe si za svůj cíl sdílet a šířit zkušenosti, doporučení, rady a varování mezi naše zákazníky. Při tomto snažení se spoléháme na objektivní i subjektivní pohled různě znalých a zkušených klientů, ale také na seriozní průzkum společností ověřujících spokojenost Vás klientů, jako je např. Cebia.

 

Tyto reference o nás, ale i o ostatních autobazarech a autosalonech všech koutů republiky si lze zcela jednoduše dohledat  na webových  portálech.

 

  

 

www.veciautomobilove.cz

 

 www.zkontrolujsibazar.cz

do od
do od

Archiv aktualit Aktuality Financování od společnosti Moneta Auto s garantovaným úrokem 5,9% p.a.

08. 08. 2018 • Financování od společnosti Moneta Auto s garantovaným úrokem 5,9% p.a.

Spolupráce s námi se Vám vyplatí… - výhodné úročení při financování ojetých vozů s garantovaným úrokem 5,9% p.a. - bez nutnosti pojištění v úvěru

KOMISNÍ PRODEJ ZAHÁJEN!

18. 07. 2018 • KOMISNÍ PRODEJ ZAHÁJEN!

Neváhejte a dovezte k nám Vaše vozidlo, postaráme se Vám o prodej, včetně inzerce Vašeho vozidla na největších inzertních portálech. Váš vůz bude vystaven na jednom z nejlépe situovaných míst v Olomouci.
E-mailový infoservis Chcete odebírat novinky e-mailem?


Spolehlivá firma 2016
Cebia Verify