Kde nás najdete

Reference

Reference

 

Naší firmě velmi záleží na kvalitě poskytovaných služeb a spokojenosti Vás, našich klientů. Budeme rádi, když nám napíšete, jak jste byli spokojeni s přístupem našich pracovníků, případně co můžeme příště udělat lépe, abyste byli ještě více spokojeni.

 

Klademe si za svůj cíl sdílet a šířit zkušenosti, doporučení, rady a varování mezi naše zákazníky. Při tomto snažení se spoléháme na objektivní i subjektivní pohled různě znalých a zkušených klientů, ale také na seriozní průzkum společností ověřujících spokojenost Vás klientů, jako je např. Cebia.

 

Tyto reference o nás, ale i o ostatních autobazarech a autosalonech všech koutů republiky si lze zcela jednoduše dohledat  na webových  portálech.

 

  

 

www.veciautomobilove.cz

 

 www.zkontrolujsibazar.cz

do od
do od

Archiv aktualit Aktuality ŠIROKÝ SORTIMENT VOZŮ VW A ŠKODA

23. 11. 2019 • ŠIROKÝ SORTIMENT VOZŮ VW A ŠKODA

V naší nabídce naleznete celou řadu vozidel: značky VW - Polo, Golf, Golf Plus, Passat Variant, Touran, Sharan, Tiguan, Touareg a také model Multivan, Caravelle a Crafter, značky ŠKODA - Octavia, Fabia, Superb, Yeti, Citigo, Roomster, Rapid

POMÁHÁME DĚTEM - VÁNOČNÍ HVĚZDA 2019

22. 11. 2019 • POMÁHÁME DĚTEM - VÁNOČNÍ HVĚZDA 2019

Spolu s občanským sdružením ŠANCE i letos pomáháme dětskému hematoonkologickému oddělení FN Olomouc. Zapůjčením našeho vozidla se rozveze nemalé množství "vánočních hvězd", které svým prodejem a následným finančním výtěžkem přispívají na tolik potřebnou lékařskou péči.
E-mailový infoservis Chcete odebírat novinky e-mailem?


Spolehlivá firma 2016
Cebia Verify